Události
Petra Humeňanská a Rastislav Dubovský
Petra Humeňanská a Rastislav Dubovský

Petra Humeňanská a Rastislav Dubovský

Událost již proběhla
18. kvě 2024 (17:00 - 20:20)
DK Šaľa, Slovenského národného povstania 955/16, 927 01 Šaľa, Slovakia

Popis události

Srdečne vás pozývame medzi nás na koncert môjho autorského albumu s názvom Tancujem bosá, ktorý ťa príjemne naladí na tóny tvojho srdca a možno sa ocitneš na svojom najkrajšom mieste, ktoré máš tak rád/a. Presne tak sa cítim, ked spievam, naplnená láskou a radosťou. Spolu s Rasťom, ktorý má rovnaký cit pre hudbu vám prinesieme tieto nekonečne povznášajúce aj hlboké melódie skrz môj hlas,ukulele,klavír aj gitaru.
S naším hosťom Milanom zaznie duet Breza. Piesne odhaľujú život v jeho plnej kráse, keď sa necháme unášať na jeho krídlach s ľahkosťou a dôverou.
Príďte medzi nás, veď hudba a spev všetkých spája aj lieči nás.
Amar Petra Humeňanská
je slovenská speváčka, hudobníčka,textárka, skladateľka a herečka. V roku 2004 sa zúčastnila finále Slovensko hľadá Superstar. Venuje sa rôznym hudobným žánrom či už to je Bonbontrio a šanzóny, alebo jej vlastná autorská tvorba album Tancujem bosá, piesne inšpirujúce prírodou, alebo Mantrám.
Rastislav Swaran Dubovský
je hudobný skladateľ, hudobný režisér, producent a zvukový majster. Autor víťaznej piesne Leť tmou na Eurosong Slovensko 2009, autor baletu Prométheus, filmových hudieb, koncertných orchestrálnych a komorných skladieb, piesní, scénickej hudby a hudby pre televíznu a rozhlasovú produkciu, divadelné a tanečné predstavenia, inštruktívnej tvorby a skladieb rôznych hudobných žánrov. Majiteľ nahrávacieho štúdia NAHRAJME.TO a vydavateľstva DUBOVSKY MUSIC.

Kontakt na organizátora

Adresa akce