Events
Nepravidelná linka II.: Lament ve Čtvrt na smrt
Nepravidelná linka II.: Lament ve Čtvrt na smrt

Nepravidelná linka II.: Lament ve Čtvrt na smrt

Event ended
Sep 29, 2023 2:30 PM - Oct 1, 2023 2:00 AM
Autobus kapely Čtvrt na smrt

Event Detail

Máme autobus. A nebojíme se ho použít.
Poslední víkend v září vyjede naše Nepravidelná linka podruhé a tentokrát v tom nebudeme sami. Na jedné palubě s námi poveze Jakub Čermák svůj LAMENT. Během výletu odehrajeme dva kapelní a jeden speciální akustický koncert.
V pátek ve tři odpoledne vyrazíme Karosou od naší zkušebny U Kunratického lesa směr Tábor, kde zahrajeme ve sklepě legendární Cesty, kde máme také pro všechny zajištěné následné ubytování včetně snídaně.
V sobotu ve dvě se přidáme k vlastivědné procházce ve Volyni v rámci Dnů architektury a zahrajeme krátké akustické sety v galerii Na shledanou v někdejším krematoriu. Během dne také někde zapálíme gril, takže se opět můžete těšit na ochutnávku umění kulinářského mága a příležitostného budeníka Jirky Sejfa. A to ve variantách pro řezníky i kytkožrouty.
Následně se převezeme do nedalekých Strakonic, kde zahrajeme normální koncert v krásnym industriálním prostoru Ostrov. V noci nás autobus odveze zpátky do Prahy, návrat můžete očekávat kolem druhé ráno.
Cena zájezdu zahrnuje dopravu vyřazenou Karosou, vstup na tři koncerty, ubytování, snídani, sobotní výlet a oběd z grilu.
Po potvrzení objednávky se vám ozveme s krátkým dotazníkem, kde se vás zeptáme na preference ohledně jídla, či případného místa odjezdu. V případě dalších dotazů se na nás obraťte do mailu ctvrtnasmrt@gmail.com

Organizer info

    • Jan Vacík
    • ctvrtnasmrt@gmail.com
    • +420728489250

Event Address