Events

Povaleč 2022 I 16. ročník

Povaleč 2022 I 16. ročník

Povaleč 2022 I 16. ročník

Event ended

Aug 4, 2022 4:00 PM - Aug 6, 2022 11:59 PM

Valeč v Čechách

Event Detail

POVALEČSKÉ LÉTO

První srpnový víkend se v krásném prostředí barokního areálu ve Valči uskuteční šestnáctý ročník festivalu Povaleč. Obec Valeč tak znovu ožije rozmanitým kulturním programem. Kromě hudebních zážitků se jako vždy můžete těšit na divadelní představení, filmové projekce, výstavu a různé workshopy a přednášky.

Informace ke vstupenkám:

Skvělou zprávou je, že nám okolnosti přejí a my se vracíme ke kořenům a doporučenému vstupnému. Povaleč tak bude zase jako dřív - bez plotů. Vstupenky bude možné koupit jak prostřednictvím tohoto předprodeje, tak přímo na místě. Výhodou předprodeje je kromě rychlejšího odbavení u vstupu také jedinečná možnost objednat si vlastní Povaleč tričko a získat bonusovou pivenku.*

Vstup do areálu festivalu není zdarma, výši vstupného ale tradičně necháváme na vás. Základní doporučené vstupné je 550 Kč. Protože si vážíme vaší přízně, chceme vás za ni také náležitě odměnit. Když se rozhodnete přispět vyšší než minimální doporučenou částkou, čekají vás ke vstupenkám následující bonusy:

  • Za 800 Kč – památeční textilní páska, 2 pivenky a vstup na zámek zdarma +1 předprodejová pivenka
  • Za 1200 Kč – památeční textilní páska, 4 pivenky, sprchy a vstup na zámek zdarma +1 předprodejová pivenka

Jako každý rok se i letos můžete stát králem či královnou Povalče. Zvláštní vstupenka za 2000 Kč zahrnuje speciální vyšperkovanou pásku, 4 pivenky, sprchy a vstup na zámek zdarma +1 předprodejovou pivenku.

*Předprodejové bonusy se vztahují k nákupu vstupenek za 800 Kč a více.

Na Povaleč se taky můžete dostat naším PovalečBusem

Informace k objednání triček:

Kdo si nestihl v první vlně předprodeje triček objednat to své, má ještě druhou šanci ulovit si ho z našeho skladu, který jsme zásobili pestrým množstvím modelů. Své letošní Povaleč tričko si můžete vybrat ze dvou variant potisku, které si můžete prohlédnout zde. (K dispozici máme různé barvy a střihy.) A ještě jeden bonus navrch! - V rámci našich snah o větší udržitelnost bude všechen letošní textil z certifikované biobavlny.

Až si tričko koupíte, čekejte od nás email s instrukcemi k rezervaci. Zašleme vám přehled dostupnosti jednotlivých kusů a vy si vyberete motiv, velikost, střih a barvu. Zásoby však nejsou nekonečné, proto doporučujeme neotálet.;)

Cena trička je 460 Kč.

Organizer info