Events
Prague Coffee Festival 2021
Prague Coffee Festival 2021

Prague Coffee Festival 2021

Event ended
Oct 23, 2021 (7:00 AM - 6:00 PM)
Pražská tržnice, Bubenské nábř. 306, 170 00 Praha 7-Holešovice

Event Detail

Svátek všech milovníků kávy je zde!
Po vynucené roční odmlce jsme se opět dočkali – 9. ročník Prague Coffee Festivalu vyvrcholí v sobotu 23. října v prostorách Haly 13 v Pražské tržnici v Holešovicích. Staňte se součástí největšího kávového festivalu v české republice i vy a poznejte kávu ve všech jejích chutích, vůních a podobách.
Na co se můžete těšit?
  • Samozřejmě na pořádnou dávku kofeinu
  • Na skvělou výběrovou kávu jak v jednotlivých kavárnách po celý týden konání festivalu, tak i během festivalového dne v Pražské tržnici
Připraveny pro vás budou také:
  • Ochutnávky káv z mnoha českých i pár zahraničních pražíren
  • Workshopy a přednášky o kávových i nekávových tématech
  • Vždy a všemi vyhledávaný milk battle (soutěž v kreslení mléčnou pěnou do kávy, tzv. latté art)
  • A samozřejmě i bohatý doprovodný program
Věříme, že kromě aktualit ze světa kávy, vás festivalové dny obohatí i o mnoho příjemných setkání s lidmi – ať už s profesionály, či kávovými nadšenci – kteří kafe prostě milují. Káva je totiž společenskou událostí. Nad šálkem dobré kávy si můžete příjemně popovídat s přáteli, můžete nad ním vést důležité obchodní jednání, ale i jen tak zapříst hovor s neznámým člověkem v kavárně, kam oba každý den chodíte a vídáte se. Káva umí propojovat a vytvářet společenství. Předešlé ročníky festivalu nám ukázaly, že komunita kávomilů je čím dál tím silnější a my jsme rádi, že právě Prague Coffee Festival může být tím, co všechny spojuje dohromady.
Koho na festivalu potkáte?
Už teď vám můžeme prozradit, že v Pražské tržnici budou tři desítky různých pražíren kávy, kávový profesionálové, ale i milovníci kávy a kávové kultury. Proběhnou zde workshopy přípravy kávy doma, ukázky pražení kávy i řada doprovodného programu.
Počet vstupenek je omezený, tak neváhejte a své místo si zajistěte co nejdříve ☺ Můžeme vám prozradit, že lístky na předešlé ročníky vždy zmizely rychlostí blesku. A není se čemu divit. V ceně vstupenky jsou zahrnuty všechny ochutnávky kávy, kulturní i vzdělávací program a workshopy. Program celého festivalu budeme průběžně odtajňovat na našem webu i facebookových stránkách.
Pořadatel:
Spolek Coffee Embassy z. s., jehož hlavním cílem je propagace kávové kultury, spojení a propojení kávových profesionálů a odborníků s laickou veřejností a kávovými nadšenci. Šíří povědomí o tématech spojených s kávou, kávovými pěstiteli a zpracovateli, ale také o nových trendech v tomto oboru. Prague Coffee festival vznikl v roce 2012 na podporu a rozvoj kávové kultury v České republice.

Organizer info

Event Address