Events
Prague Coffee Festival 2022
Prague Coffee Festival 2022

Prague Coffee Festival 2022

Event ended
Oct 22, 2022 (7:00 AM - 6:00 PM)
Pražská tržnice, Praha 7, 170 00

Event Detail

Pražské Holešovice se opět provoní kávou! ☕️
Jubilejní 10. ročník Prague Coffee Festivalu proběhne 22. října v Pražské tržnici v Holešovicích.
Na co se letos můžete těšit? Hlavním tématem festivalu je "Káva a město", přesahy kávy od designu, přes architekturu až po urbanismus.
Festival představí více než 30 pražíren z České republiky i zahraničí. Přijďte se dozvědět více o kávě, jejím pražení, nebo zažít workshop domácích a alternativních příprav kávy. Stavte se na přednášky a debaty o vztahu designu a kávy, architektuře kaváren a o tom, jak významnou roli hrají kavárny v rámci města.
Předešlé ročníky festivalu nám ukázaly, že kávová komunita čím dál tím silnější a my jsme rádi, že právě Prague Coffee Festival je místem setkávání profesionálů i milovníků kávy.
Před samotným sobotním hlavním dnem festivalu v Pražské tržnici bude probíhat festivalový týden v jednotlivých kavárnách a pražírnách.
Vstupenky na festivalový den budou k zakoupení od úterý 6. září 2022. Sledujte naše sociální sítě a nic vám neunikne.
Staňte se součástí největšího kávového festivalu v České republice i vy a poznejte kávu ve všech jejích chutích, vůních a podobách. Program celého festivalu budeme průběžně odhalovat na našem webu, facebookových a instagramových stránkách. Změny programu jsou vyhrazeny.
Těšíme se na vás!

Organizer info

Event Address