Events
ZLOMVAZ WELLNESS | akreditace
ZLOMVAZ WELLNESS | akreditace

ZLOMVAZ WELLNESS | akreditace

Event ended
Jun 8, 2022 12:00 AM - Jun 11, 2022 12:00 AM
Karlova 26, 116 65 Staré Město, Praha

Event Detail

Self-care, self-love nebo work-life balance pro nás nejsou jen prázdné pojmy, a proto 29. ročníkem divadelního festivalu ZLOMVAZ otevíráme téma duševního zdraví, tedy ZLOMVAZ WELLNESS. Během čtyř festivalových dnů vás pohladíme po duši i zahřejeme u srdce. Festival ZLOMVAZ připravuje každoročně Katedra produkce DAMU a přináší jedinečnou možnost zhlédnout to nejlepší z tvorby uměleckých škol. Tradičně festival představí divadelní tvorbu studentů z brněnské JAMU nebo bratislavské VŠMU. Mimo divadelní přehlídky na vás čeká i nabitý doprovodný a společenský program!
V ceně celofestivalových akreditací jsou zahrnuté vstupy na veškerý festivalový program kromě workshopů. V ceně jednodenních akreditací jsou zahrnuty všechny vstupy na veškerý festivalový program v ten daný den, na který je akreditace určena, kromě workshopů.
Se zakoupenou akreditací se prosím při příchodu na festival dostavte na infostánek, kde vám bude vydána akreditační páska.
Akreditace nemá přednost před přímo zakoupenou vstupenkou na dané představení. Divák se vstupenkou bude u vstupu do sálu upřednostněn před divákem s akreditací.

Organizer info

Event Address